133 переглядів |0 коментарів

БІОТУАЛЕТИ, ТУАЛЕТНІ КАБІНИ І ПЕРЕВАГИ ЇХ ВИКОРИСТАННЯ.

Що таке біотуалет.туалетна кабіна)? Зовні він є прямокутною кабіною, виконаною з міцного і стійкого до будь-яких зовнішніх впливів пластику.

Переваги туалетних кабін:

Туалетні кабіни стійкі до перепадів температур, придатні до експлуатації за низьких температур, що особливо важливо за умов російської дійсності. Туалетні кабіни не бояться навіть падіння та удару об землю. Усередині кабіни знаходиться резервуар із спеціальною ємністю – приймальним баком. Дезодоруючий засіб, яким заправляється приймальний бак, розчиняє тверді органічні господарсько-побутові стоки, що потрапляють до нього, а також маскує неприємний запах, зупиняє розвиток хвороботворних бактерій, роблячи господарсько-побутові стоки безпечними.

Обслуговування туалетних кабін:

Однією з умов правильної роботи біотуалету є його регулярне та правильне очищення. Роботи із забору господарсько-побутових стоків виробляє наша компанія, що має ліцензію та спеціальні вакуумні машини для екологічно безпечного забору господарсько-побутових стоків, що утворюються. Окрім відходів, фахівці компанії виробляють миття туалетної кабіни водою під високим тиском. Це дозволяє позбавитися від забруднень, що глибоко в'їлися, надає туалетній кабіні акуратний вигляд. Біотуалет також є зручним рішенням для забезпечення комфортного життя та умов роботи на дачній ділянці, літньому кафе, будівельному майданчику.

Поділіться

Опублікувати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

На початокТелефонуйте нам!