178 переглядів |0 коментарів

Для того, щоб вирішити який із 2-х варіантів вам вигідніше необхідно відповісти лише на 5 питання.
1. Передбачуваний сумарний час використання: більше року чи менше. Якщо більше – можна розглядати варіант покупки. Якщо менше – оренда вигідніша.
2. Якщо ви плануєте використовувати вуличний біотуалет сезонно, але протягом кількох років, чи є у вас місце, де його можна безпечно зберігати до початку наступного сезону. Якщо "Так" - можна придбати. Якщо зберігання проблематичне – прокат кращий.
3. Скільки кабін вам потрібно: одна чи кілька. Чим більше їх необхідно, тим більше коштів доведеться інвестувати в їх покупку, замість того, щоб використовувати ці гроші як оборотний капітал для розвитку свого бізнесу.
4. Як ви плануєте доставляти їх зі складу продавця до місця встановлення? У зібраному вигляді це досить об'ємна конструкція, а якщо вибирати МТК у розібраному вигляді, необхідно буде залучити фахівців для їх складання на місці.
5. Як ви плануєте підтримувати туалети у працездатному стані? Самі ви їх очистити неможливо, т.к. для цього необхідні спеціальні машини та ліцензія на здійснення такої діяльності. Значить у будь-якому випадку вам доведеться наймати сторонню організацію.

Отже, резюмую перераховане вище:

Купити туалетну кабіну вигідніше, якщо ви точно знаєте, скільки їх вам потрібно, плануєте використовувати їх кілька років, у вас є вільні фінансові ресурси і вас не лякають додаткові труднощі з їхньою доставкою, встановленням, зберіганням поза сезоном та підтриманням чистоти.
Взяти в оренду біотуалет із погодженим графіком обслуговування вигідніше, якщо

  • термін його активної експлуатації менший за рік,
  • чи ні можливості забезпечити безпечне зберігання поза сезоном,
  • або вам необхідно кілька МТК і ви не хочете виймати гроші з обігу,
  • або через якийсь час можливе коригування їх кількості через збільшення або зменшення користувачів,
  • або точки експлуатації розташовуються у різних місцях,
  • або необхідно переміщення кабін між об'єктами,
  • або не бажаєте витрачати додатковий час та зусилля на їх обслуговування.

Як бачите, кількість ситуацій, коли прокат вигідніший за покупку набагато більший. І якщо ви вирішили зупинити свій вибір на співпраці з організацією, що пропонують дані послуги, вам необхідно визначиться з тим, яку модель вибрати і скільки їх необхідно встановити.

Поділіться

Опублікувати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

На початокТелефонуйте нам!