122 переглядів |0 коментарів

Коли виникає питання про те, що потрібно облаштувати туалетну зону в найкоротші терміни, або організувати додаткові вбиральні на захід, то оренда біотуалету-вигідне рішення.

Давайте розберемося в тому, які плюси, в першу чергу, в такій послузі.

1.Вартість. Оренда біотуалету-всім доступна послуга, яка вимагає витрат на будівництво майданчика, найму обслуговуючого чи робочого персоналу, або якихось застав.

2. Час. Ви можете взяти біотуалет в оренду саме на той період, який вам потрібен. Усі терміни доставки та вивезення кабінки обумовлюються заздалегідь. А також ви можете продовжити оренду в будь-який період.

3.Простота у використанні. Мобільна туалетна кабіна не вимагає до себе будь-яких додаткових підключень води чи каналізації. У деяких типах кабін є вбудовані умивальники різного літражу, яких цілком достатньо для того, щоб людина помила руки після вбиральні. А накопичувальний резервуар розрахований на 200-250 відвідувань.

Це основні та найголовніші плюси оренди біотуалетної кабінки. Тепер розберемо моменти, які потрібно врахувати:

  1. Доступ. При обслуговуванні спец.транспортом, водієві необхідно надати зручний під'їзд до туалетної кабінки не більше ніж на 3 метри. Якщо ж ви самостійно вирішите переставити кабінку в зручніше місце, то транспорт не зможе обслужити біотуалет якісно.
  2. Графік викачування. Необхідно враховувати кількість людей, які відвідуватимуть мобільну кабінку та відповідно скласти з нашим менеджером та водієм графік обслуговування. Це робиться для того, щоб не допустити переповненість накопичувального резервуара, а також для оновлення спец. Вона усуває всі неприємні запахи та розрахована на певну кількість відвідувань.
Поділіться

Опублікувати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

На початокТелефонуйте нам!