226 переглядів |0 коментарів

Конструкція та матеріал туалетних кабін дозволяє використовувати їх за будь-яких кліматичних умов, у тому числі в зимову пору року. Однак варто пам'ятати, що приймальні баки починають замерзати при негативних температурах. Ця особливість при недотриманні рекомендацій може призвести до повної або часткової неможливості обслуговування туалетних кабін взимку.

Наша компанія рекомендує два простих правила, які допоможуть максимально комфортно використовувати кабінки при негативних температурах:

1. Збільшити кількість обслуговувань. При більш частому обслуговуванні і відповідно менше кількості матеріалу в баку, ступінь кристалізації буде знижуватися.

2. Використовувати спеціальні рідини поверхнево-активної дії, що перешкоджають замерзанню. Дану послугу завжди можна замовити у наших менеджерів або операторів.

У разі часткового затвердіння відходів у баку, відкачування може зайняти від 2 до 3 годин. У разі повного затвердіння відходів повне розморожування бака займе від 2 до 3 днів за умови позитивної температури навколишнього середовища. Враховуючи додаткові витрати, які можуть з'явитися у зв'язку з вищезазначеними особливостями, ми просимо наших клієнтів дотримуватися рекомендацій щодо використання туалетних кабінок (МТК) у зимову пору року.

Поділіться

Опублікувати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

На початокТелефонуйте нам!